Mokaflor Caffe

   

aromatyczna kawa
z Florencji

Spróbujesz dobrej, toskańskiej kawy?

Linia kaw MOKAFLOR

Linia Mokaflor

Mieszanki Mokaflor są uzyskiwane dzięki pracy ekspertów i specjalistów zajmujących się badaniami i łączeniem najlepszych kaw z całego świata. Ta linia charakteryzuje się także eleganckim opakowaniem, idealnym w małej i dużej dystrybucji oraz w użytku domowym.

Mobirise

Organicznie Mieszanki BIO

Nowa linia mieszanek espresso wykonana wyłącznie z certyfikowanych kaw organicznych.
Kawy organiczne z certyfikatem Mokaflor pochodzą z plantacji, które unikają stosowania przy uprawie pestycydów i innych szkodliwych substancji.

Mobirise

Kawy Autorskie

Niektóre z naszych najlepszych mieszanek espresso dostępne są w opakowaniach przedstawiających najważniejsze osobistości z historii Florencji.
W każdym takim opakowaniu znajdują się dwie torebki po 125 g kawy (łącznie 250g).

Mobirise

Kawy w opakowaniach specjalnych

Nasze wybrane mieszanki kaw dostępne w eleganckich opakowaniach z limitowanej edycji, które przypominają tradycję i historię Mokaflor oraz włoskich kawiarni od lat pięćdziesiątych po dzień dzisiejszy.

Mobirise

Kapsułki zgodne z Nespresso

Mieszanki naszych kaw zebrane w eleganckich opakowaniach, idealnych zarówno do barów jak i do użytku domowego. Ta seria kapsułek zawiera doskonałe mieszane i niemieszane kawy z naszych linii.
Kapsułki kompatybilne są z urządzeniami Nespresso®.

Mobirise

Papierowe saszetki ESE

Papierowe saszetki z kawą to idealny produkt do małych hoteli, restauracji, barów jak i użytku domowego.
Mobirise

Kapsułki FAP

Kapsułki FAP (36 mm) są najczęściej stosowanym systemem do kaw w twardych kapsułkach. Opracowane zostały do systemu Lavazza Espresso Point lecz obecnie używane jako standardowy format przez wiele innych urządzeń.

Mobirise

Linia Chiaroscuro

Najbardziej prestiżowa kawa na świecie, czysta i niemieszana. Niezapomniana podróż do wnętrza duszy świata prawdziwej kawy.Mobirise

Kontynenty

Unikatowa seria mieszanek wykonanych wyłącznie z kaw dostępnych na wybranym kontynencie.Mobirise

Kawy smakowe

Mamy także doskonały wybór dla koneserów kaw smakowych. Kawa o smaku czekolady, brandy, wanilii a może jeszcze innym? Na pewno coś wybierzesz!